Tomaszów Lubelski, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel/ Doradca Klienta

Tomaszów Lubelski, Zamość, Józefów, Biłgoraj

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie, niekaralność, silna motywacja do pracy.

Mile widziane doświadczenie w branży Odszkodowań, Ubezpieczeń, OFE, Finansów

Przydatnym w pracy jest możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.) lub dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami, np. jako przedstawiciel handlowy, pracownik służby zdrowia, służb mundurowych, agent ubezpieczeniowy itp.
Opis stanowiska:

Doradca pozyskuje klientów, podpisuje umowy i pełnomocnictwa oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej.

Oferujemy:

Ile można zarobić? Twoje zaangażowanie = Twoja pensja. :)

Oprócz systemu specjalistycznych szkoleń oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznym otoczeniu, indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy finansowym wsparciu firmy oraz możliwość uzyskania samochodu (audi a3,a4,a6,a8).

Oferujemy ogromne możliwości rozwoju, satysfakcjonujące warunki zatrudnienia oraz świetną atmosferę pracy. Dołącz do najlepszych branży i osiągnij sukces!

Zapraszamy do współpracy, prześlij do Nas:
swoje CV wraz ze zdjęciem na adres:
praca.doradca@vip.****

Informacje o firmie:

Uznania, wyróżnienia oraz Certyfikaty jakie posiadamy zobowiązują do bycia najlepszymi. Dla nas to prestiż biznesu - dla Ciebie to jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo tylko najlepszych rozwiązań, stworzonych z myślą o Tobie!

Aby zapewnić kompleksową obsługę klienta oferujemy naszemu klientowi usługi naszych współpracowników - specjalistyczne placówki medyczne oraz rehabilitacyjne, rzeczoznawców majątkowych, specjalistów z różnych dziedzin wpisanych na listy biegłych sądowych.

Ta rozwijająca się prężnie w Polsce nowa branża odszkodowawcza daje ogromne możliwości zarabiania pieniędzy, ale przede wszystkim satysfakcję moralną z pomocy tym wszystkim, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Listopad, 2012  18:39

Identyfikator: 428237

Wyświetleń: 2122